ENERGY Chanca Piedra

195 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Schválená zdravotní tvrzení pro bylinný čaj CHANCA PIEDRA ENERGY:

  • Normální funkce močové soustavy 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Chanca Piedra (Phyllanthus niruri, sušená mletá nať) 1
  • Normální funkce močové soustavy

Čaj Chanca Piedra

Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) je drobná rostlina, kterou původní obyvatelé Amazonie nazývají “lamač kamenů”. Tento název nese díky tomu, že byla od pradávna užívána na potíže urologického charakteru. Přirozeným domovem Chanca Piedry je oblast Střední Ameriky, Indie a země jihovýchodní Asie. Její významný vliv je znám také v ajurvédské medicíně. 

Chanca Piedra a zkušenosti

V roce 1988 bylo v renomovaném lékařském časopise publikováno zjištění, že užívání Chanca Piedry snižuje aktivitu viru, který způsobuje infekční žloutenku typu B a pomáhá tak snižovat trvalé poškození jater. 


Návod na přípravu a dávkování: 

Do 1 litru vroucí vody dáme 1-2 lžíce, necháme vařit 5 minut mírným varem a scedíme. 1 litr čaje následně rozdělíme do 3 denních dávek. 

Popíjet minimálně po dobu 1 měsíce. 

Část rostliny: 

Sušená drcená nať rostliny Phyllanthus niruri. Nať obsahuje chinolizidinové alkaloidy, flavonoidy (rutin) a taniny. 

Původ: 

Střední Peru, provincie Coronel Portillo. 

Nežádoucí účinky:

Chanca Piedra nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Chanca Piedra Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Brožura čaje Energy (odkaz na stažení pdf.)

Upozornění: 

Chanca Piedra není určena pro děti do 3 let. Užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Skladování: 

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí. 


Zkušenosti a recenze z internetu s CHANCA PIEDRA

21 zákazníků doporučuje tento produkt

Chanca Piedra hodnocení

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Balení: 105 gramů
Účinné ingredience: Sušená drcená nať rostliny Phyllanthus niruri.
Složení: sušená drcená nať rostliny Phyllanthus niruri
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 26.4.2023
Pomáhá
5
K Avatar autora | 17.1.2021
Opravdu skvělý čaj, partner jej užíval po prodělané ledvinové kolice. Občas jej užívá preventivně. Navíc, dobře chutná, i studený.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195