ENERGY Smilax officinalis

185 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Smilax lékařský obsahuje saponiny, fytosteroly (ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), glykosidy, vápník, měď, železo, jód, mangan, draslík, křemík, sodík, síru, vitamíny B-komplexu, C, D a provitamín A.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Smilax lékařský (Smilax officinalis, kořen)

Čaj Smilax Officinalis

Smilax Officinalis neboli Smilax lékařský je ovíjivá rostlina, používaná již od pradávna jako léčivka. Často se pije Smilax ve směsi s Lapacho čajem (v poměru 1:1).


Návod na přípravu a dávkování: 

Do 1 litru vroucí vody 1 čajová lžička čaje, 3 minuty povařit a poté scedit. Litr odvaru denně pít po malých dávkách, nejpozději do 17. hodiny. Užívat minimálně po dobu 1 měsíce. 

Část rostliny: 

Sušená drcený kořen rostliny Smilax officinalis. 

Původ: 

Indie. 

Nežádoucí účinky:

Smilax officinalis nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Smilax officinalis Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst příbalový leták výrobce Brožura čaje Energy.

Upozornění: 

Smilax officinalis čaj není určený pro děti do 3 let. Užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. 

Skladování: 

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí. 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Na co doplněk je: Zuby
Účinné ingredience: Sušený drcený kořen rostliny Smilax officinalis.
Hmotnost: 105 gramů
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.8.2023
Velmi pomáhá při bolestech kloubů - artróza a revmatoidni artritida. Pít dlouhodobě. Pomáhá při borelioze, jedna z mála bylin, která ničí patogeny boreliozy, spirochety a odvádí je z těla. Navíc obsahuje spoustu minerálů a vitamíny B komplexu. Je to zázrak.
5
ZS Avatar autora | 12.8.2023
Kvalita, ceny a rychlost dodání je na 1***.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195