ENERGY Uncaria tomentosa

135 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Schválená zdravotní tvrzení pro bylinný čaj UNCARIA TOMENTOSA ENERGY:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Kočičí dráp (Vilcacora, Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw, kůra) 1

Čaj Uncaria tomentosa

Čaj Uncaria tomentosa neboli Vilcacora je domorodými kmeny používána již minimálně 2000 let u širokého spektra zdravotních problémů. Její účinky byly laboratorně i klinicky prokázány a jedná se o silně léčivou rostlinu. Uncaria tomentosa je též známá pod označením “kočičí dráp”. 

Uncaria tomentosa a její účinky: 

Rostlina obsahuje alkaloidy (důležitý z nich je isopteridin s imunostimulačními účinky), fytosteroly (převážně ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), dále flavonoid epikatechin rovněž se silnými antioxidačními účinky a v neposlední řadě proantokyanidiny, které zlepšují pružnost cévních kapilár.


Návod na přípravu a dávkování: 

V 1 litru vroucí vody vařit 25 minut 1 polévkovou lžíci. Poté 15 minut louhovat a scedit. 1 Litr odvaru rozdělit ideálně do tří denních dávek. 

Část rostliny: 

Sušená drcená kůra rostliny Uncaria tomentosa.

Původ: 

Střední Peru, provincie Coronel Portillo. 

Nežádoucí účinky:

Uncaria tomentosa nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Uncaria tomentosa Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Brožura čaje Energy (odkaz na stažení pdf.)

Upozornění: 

Uncaria tomentosa čaj není určený pro děti do 3 let. Užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nedoporučuje se užívat po transplantaci kostní dřeně, orgánů a po transfuzi. Nevhodný pro diabetiky užívající inzulín, při hormonální léčbě a pro osoby užívající imunosupresiva. 

Skladování: 

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Balení: 105 g
Na co doplněk je: Klouby
Balení: 105 gramů
Účinné ingredience: Sušená drcená kůra rostliny Uncaria tomentosa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195