ENERGY Himalayan Apricot oil

275 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Himalayan Apricot obsahuje unikátní zdroj vitaminů B15 (kyselina pangamová) a B17 (laetril). Himalayan Apricot najde své uplatnění také u častého sledování monitoru. Himalayan Apricot je vhodný také na vnější použití. Využít se dá také na výživné zábaly vlasů a rukou.  


Původ:

Pákistán

Doporučené dávkování: 

Jednu čajovou lžičku 1x denně nebo 1 hodinu po večeři. 

Užívání: 

Po třech týdnech následuje vždy jeden týden pauza v užívání. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin.

Nežádoucí účinky:

Himalayan Apricot nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Upozornění: 

Himalayan Apricot pro děti do 3 let. Himalayan Apricot je doplňkem stravy, není určen, jako náhrada pestré stravy, nejedná se o lék a nelze jej ani zaměňovat za předepsané léky. Himalayan Apricot nemá schválené léčivé účinky. Užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. 

Skladování: 

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené potraviny
Objem: 100 ml
Účinné ingredience: Olej z meruňkových jader.
Složení: za studena lisovaný olej z jader meruňky obecné (Prunus armeniaca) – 100 %
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 18.10.2022
Velmi.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195