Gynex 30 ml Zobrazit větší

ENERGY Gynex 30 ml

Nové

U žen pomáhá harmonizovat hormonální systém a zmírňuje negativní projevy s tím spojené. Mužům prostřednictvím fytoestrogenů přispívá ke zvýšení počtu hormonálních receptorů tolik potřebných pro správné využití mužských hormonů. Vysoce koncentrovaný extrakt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém spojení. Účinný doplněk stravy.

Více informací

skladem

355,00 Kč

Více informací

Gynex je vhodný pro ženy i muže. U žen pomáhá harmonizovat hormonální systém a zmírňuje negativní projevy s tím spojené. Mužům prostřednictvím fytoestrogenů přispívá ke zvýšení počtu hormonálních receptorů tolik potřebných pro správné využití mužských hormonů. Vysoce koncentrovaný extrakt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém spojení. Účinný doplněk stravy. U obou pohlaví zmírňuje hormonální výkyvy a psychické projevy s tím spojené, nadto může pozitivně působit na plodnost. Plánujete-li v blízké budoucnosti potomka, posilte své zdraví přírodní cestou! Kromě úpravy hormonálních hladin Gynex dokáže pomoci k lepšímu fungování i detoxikací od nejrůznějších chemických látek přítomných v našem životním prostředí.

Náš TIP: Gynex a krém Cytovital – to je ideální dvojka pro zajištění dokonalé hormonální rovnováhy. Využijte výhodnou cenu za Cytovital a Gynex v balíčku pro hormonální regulaci

Jak to funguje?
Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

Po stránce psychické nám pomáhá lépe přijmout sebe samé, vnímat vlastní dobré i horší stránky jako celek a přijímat pokud možno s vyrovnanou myslí všechny životní okolnosti, ať už nám přinesou cokoliv. 

Prokázané účinky extraktu Gynex:

  • podpora přirozené funkce kůže a sliznic (např. v plících, žaludku a střevech) ve smyslu ochranné bariéry proti infekcím
  • posílení imunitního systému
  • detoxikace, antioxidace a regenerace
  • vyrovnání hormonálních a psychických výkyvů
  • pozitivní vliv na plodnost
  • u žen prevence bolestivé, nepravidelné či silné menstruace a PMS
  • harmonizace činnosti žláz s vnitřní sekrecí
  • snižuje náladovost Jak Gynex užívat?
Dospělí 2 – 7 kapek 1x – 3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.
Před použitím důkladně protřepejte (ideálně 21x). Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.
Výrobek mohou užívat děti až od 3 let – sledujte, prosím, pečlivě doporučené dávkování.
Čekáte miminko? Během těhotenství dbejte na to, co vám poradí váš lékař a bez dohody s ním žádné regenerační přípravky neužívejte.
Vhodné i pro diabetiky.

Složení:
trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka, krvavec toten

Dále obsahuje éterické oleje (např. mátový, anýzový a řebříčkový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. malachitu, fluoritu a granátu).

Plánujete těhotenství?
Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si své plodné dny na naší ovulační kalkulačce, aby vaše šance na početí byla co nejvyšší. Ovulaci si můžete hlídat i díky ovulačnímu testu na opakované použití Fertil Control Light či Fertil Control Easy.
Úspěšné otěhotnění můžete podpořit i dostatečnou výživou a celkovým posílením organizmu. Jako první krok doporučujeme šetrnou detoxikaci. Vyzkoušejte naše detoxikační náplasti Biomagick. Odstraňují toxiny z těla, zatímco vy spíte. Náplasti stimulují chodidla a na principu akupunkturních bodů blahodárně působí na vaše orgány.
Doporučujeme i kombinaci macy s bylinným čajem Ludmily Mojžíšové – známé terapeutky se specializací na rehabilitaci a cvičení na podporu plodnosti. 

Jak vám Gynex pomůže k otěhotnění?
Gynex obsahuje fytohormony – látky podobné lidským hormonům. Jsou to především látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemických látek jako je např. DDT. Má velmi dobrý vliv na normální činnost ženských orgánů. 
Pro velký obsah fytoestrogenů je Gynex vhodný i pro muže, protože fytoestrogeny zvyšují počet hormonálních receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu.

Víte, že už 8. den po početí můžete mít jasno?
Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.

Chystáte se na detoxikaci?
Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.
Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích doporučujeme dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání přípravku není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování!

Způsob skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C, chraňte před mrazem.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení